"Broń Psychotroniczna a człowiek"
 
 
DOŚWIADCZENIE
 
Radar : http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468
 
Europa ma swojego HAARP-a - EISCAT w Norwegii. Jest dużo większy jak ten HAARP na Alasce. Tak Europa jak i USA ma dużo baz z aparatura wysyłająca fale, mikrofale, lasery i prąd bezprzewodowo. Dominują w tym oczywiście Anglosasi, co wcale nie znaczy, ze inne kraje nie uczestniczą w całym projekcie. Najważniejszym jest fakt, ze mogą się dostać do każdego człowieka. Elektryfikacja całych państw pozwala po kablach elektrycznych przesyłać fale do każdego domostwa. Najlepszym przykładem może być doświadczenie ze zwykłym sznurkiem. Przytwierdzając na końcach sznurka dwie metalowe nakrętki na słoiki można się przekonać, że jak sznurek jest nawet bardzo długi, to gdy ktoś na jednym końcu mówi do pokrywki, to druga osoba trzymając przykrywkę przy uchu na drugim końcu sznurka będzie wszystko wyraźnie słyszała. Taki eksperyment można przeprowadzić mówiąc do siebie nawet szeptem - zależnie od siły głosu. Zaznaczam, ze dziurki do przytwierdzenia sznurka musza być zrobione w środku pokrywki. Przez dziurkę przekłada się sznurek i zawiązuje pętelkę, żeby nie wyleciał. Pokrywka jest membraną, która przekształca glos na fale, które się niosą po sznurku w postaci wiązki i docierają do ucha i do mózgu, który formuje z tych fal wyrazy.
 
Ponieważ prąd dociera do każdego domostwa, to po kablach przesyłających prąd można puszczać wiązki fal do konkretnego odbiorcy pod wskazany adres. Mózg wychwytuje te rożne fale ze swojego otoczenia i reaguje odpowiednio. Załączam rożne częstotliwości tych fal, którymi HAARP bombarduje ludzi powodując przeróżne dolegliwości.
http://www.zwiastun2009.republika.pl/haarp_frequencies.htm
 
Nie potrzeba być ochipowanym, żeby HAARP dotarł do wybranego człowieka ! Wszyscy są w niebezpieczeństwie !!!
 
http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
 
Telefon na policje : http://flaker.pl/f/3186840
______________________________________________________________________________________
PRZEPŁYW FAL i PRĄDU z GNIAZDKA do CZŁOWIEKA
 
WiTricity wykorzystuje obiekty, które rezonują. Dwa takie obiekty, których rezonans ma tę samą częstotliwość, wymieniają energię bardzo efektywnie, a jednocześnie niemal nie oddziałują z innymi obiektami.
 
Przykładem takich obiektów może być Np. głos śpiewaka operowego i kieliszek z winem. Jeśli w pokoju ustawimy szereg kieliszków, napełnionych w różnych stopniu winem, będą miały one różne częstotliwości rezonansu. Gdy w tym samym pokoju solista operowy zacznie śpiewać to, przynajmniej teoretycznie, kieliszek o tej samej częstotliwości rezonansu co jego głos może zakumulować tyle energii, że pęknie. Inne kieliszki pozostaną nienaruszone.
 
W każdym układzie dwóch rezonatorów istnieje pewna granica, która, po osiągnięciu, gwarantuje bardzo efektowne przesyłanie pomiędzy nimi energii.
http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/witricity;-;bezprzewodowy;prad,167,0,246183.html
 
Mózg każdego człowieka rezonuje i wysyła fale. Dla każdego mózgu jest to inny rezonans i dlatego łatwo mozg wychwytuje fale z takim samym rezonansem. Kontroler HAARP-a się dostraja do wybranego mózgu. Najczęściej to robi kiedy śpimy. Kiedy nieruchomo spoczywamy w jakimś miejscu. Ma wtedy czas, żeby sprawdzić co nasz mozg przyjmuje i co on jest w stanie odebrać. Technologia w tym względzie jest juz bardzo zaawansowana. Operator odbiera nawet z naszego mózgu obrazy, które my widzimy naszymi oczami lub nasza wyobraźnia. Glos i myśli tez odbiera. Juz w latach 70-tych były maszyny do wykrywania kłamstw stosowane w postępowaniu śledczym. Później to skasowali, bo te sprawy stały się tajne. HAARP jest opłacany przez Departament Obrony USA. Jest to wiec program wojskowy, a wojsko ma zawsze wszystko najwcześniej, nawet o dziesiątki lat, zanim cos trafi do powszechnego użytku.
 
Bezprzewodowy prąd : Film - http://www.youtube.com/watch?v=QTBNbCAYmn4
 
Artykuł :
 
Podstawowa zasada działania WREL opiera się na zjawisku rezonansu: odbiornik WREL (rezonator) jest w stanie wytworzyć energię elektryczną z pola magnetycznego za pomocą miedzianego zwoju. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy nadajnik (również rezonator z miedzianym zwojem) emituje ją na właściwej częstotliwości. Punkt kulminacyjny programu: skręcony drut działa jak biegi w rowerze: niższego biegu używamy, wjeżdżając pod górę, by efektywniej wykorzystywać energię, natomiast wyższych biegów używamy, zjeżdżając z górki. Rozmiar uzwojenia odbiornika decyduje o pobieranym natężeniu i napięciu prądu. Dodatkową zaletą jego działania jest to, że transmiter WREL emituje tylko tyle energii, ile potrzebuje odbiornik.
 
Opisaną technologię zastosowano już w elektrycznych szczoteczkach albo nowych telefonach komórkowych. Przykładem może być nowa stacja ładująca Touchstone przeznaczona do telefonu Palm Pre. Jednak w tych przypadkach urządzenie musi być bardzo blisko albo nawet dotykać ładowarki, tymczasem WREL świetnie sprawdza się też, gdy w grę wchodzą większe odległości. Jak wynika z przeprowadzonych dotychczas testów, baterie można ładować z odległości od 20 centymetrów do 1 metra. Naukowcy Intela nazywają ten obszar polem magnetycznym, odbiornik WREL może się po nim przemieszczać bez zakłócania dostaw prądu.
 
 
 
______________________________________________________________________________________
Oświadczenie ONZ
 
Uważam, ze podglądanie HAARP-a jest raczej niemożliwe z uwagi na to, ze jako program doświadczalny nie podlega żadnej kontroli [oświadczenie ONZ]. HAARP pracuje na 11-tu różnych programach. Pobieżnie te programy są opisane w książce Pt. HAARP broń ostateczna. Miałam tez kiedyś wgląd do patentów HAARP-a, ale zlikwidowali mi ta stronę parę lat temu. Nie skopiowałam jej, bo nie spodziewałam się, że ktoś to skasuje. Od 2001 roku wszystko zostało jeszcze bardziej utajnione.
 
Myślę, że EISCAT europejski jest objęty tą samą tajemnicą - czyli nie podlega żadnej kontroli. Nie mam pojęcia, na jakich programach pracuje EISCAT. HAARP na pewno pracuje na programie obejmującym funkcje mózgu - od tego programu HAARP zaczął swoje doświadczenia w 1948 roku.
 
Żadne rządy nie maja wglądu w prace i w programy HAARP-a !

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm